Online Sipariş Sistemi

(Sürpriz ödemeler yok, uygun fiyatlar var)

Anında kurulum, whatsapp ve e-posta yolu ile ücretsiz kullanım imkanı

Aylık

49₺

/ay başlayan fiyatlar ile

 • Üyeliksiz alışveriş imkanı

 • Anında kurulum paket sipariş sayfası

 • Uygulama indirme, kurma yok

 • Ücretsiz kurulum, ürün listeleme desteği

 • Paket siparişi ve Gel al siparişi

 • Sesli sipariş ve e-posta bildirimleri

 • Gps harita konumlandırma

 • Çoklu restoran ve şube yönetimi

 • Müşterileriniz için canlı sipariş takibi

 • Bölgelere göre özel sipariş fiyatlama

 • Kapıda ödeme

 • Doğrulanmış müşteri güvencesi

 • Online ödeme

 • Dijital menu ve QR code / link

 • İndirim kuponları

 • Online ödeme yöntemleri

 • Üye indirim avantajları

 • Pazaryeri, reklam, medya kampanyaları

 • Yorumlar ve puanlama

 • Web, Windows, Android & Ios ile yönetim

 • -

 • Raporlama ve Analiz

 • -

 • Güncellemeler ve destek

Alan Adı & SSL

Kendinize ait bir alan adını kullanabilir veya *.komisyonsuz dan size verilen ücretsiz bir alt alan adı ile de yayına başlayabilirsiniz.

Paket Sipariş Sayfası

Standart bir tasarım seçerek sipariş sayfanızı web ve mobil uyumlu olarak kullanabilir, hemen sipariş almaya başlayabilirsiniz.

Destek & Güncellemeler

Ürünlerinizin satış, sayfanızın tanıtım gibi ihtiyaçlarına destek alabilirsiniz.

Komisyonsuz sipariş sistemi

Ücretli veya ücretsiz sürümlerin tamamında sınırsız sipariş alabilir ve yüzdelik bir komisyon bedeli ödemezsiniz.

GENEL ÖZELLİKLER

Sipariş verenler için

Üyeliksiz Alışveriş İmkanı

Sipariş vermek isteyen müşterileriniz üyelik şartı olmadan da anında siparişlerini seçerek verebilirler, bu şekilde sipariş işlemlerini hızlı bir şekilde tamamlamış olurlar.

Uygulama İndirmek Yok

Sipariş vermek isteyen müşterilerinizin bir uygulama indirmesine gerek yoktur. Böylelikle internet üzerinden gelen yeni kullanıcılar sipariş sayfasına anında ulaşabilir. Tüm cihazlardan (mobil, tablet, pc) sorunsuz şekilde sipariş verebilir.

Kolay ve hızlı sipariş

Paket sipariş sayfanıza gelen müşteriler menünüzde olan tüm ürün ve fiyatları görerek tek tek seçebilir, istenmeyen malzemeler veya ekstra malzemeler gibi tüm detay özellikleri kolaylıkla belirterek sipariş verebilirler. Böylelikle bir siparişi işleme alırken hiçbir detayın atlanmasına fırsat vermez.

“Paket Siparişi” ve “Gel Al Siparişi”

Sipariş vermek isteyenler hemen teslim için “Şimdi Al”, ileri bir saate sipariş verebilmek için “Sonra Al” seçimi yapabilirler. Restorandan siparişlerini kendileri gelip almak isterlerse de “Gel Al” opsiyonu mevcuttur. Bu opsiyon da ileri bir saate Gel Al Siparişi olarak kayıt edilebilir.

Harita Konum Özelliği - GPS

Müşteriler teslimat adreslerini haritalar üzerinden işaretleme ile tam konum paylaşımı yapabilirler. Yola çıkan siparişlerin kendilerine ne kadar sürede ulaşacağını anlık olarak görebilirler.

Canlı Sipariş Takibi

Siparişlerini veren müşteriler restoran tarafından onayını bekler. Sipariş onaylandı ise hazırlanması, paketlenmesi ve teslimi gibi adımları canlı olarak sayfa üzerinden görebilirler. Bu sayede siparişlerinin durumları ile ilgili belirsizliklerden uzak, işleyişten memnun müşterileriniz sizi de gereksiz telefon trafiğinden kurtaracaktır.

Kapıda Ödeme

Siparişini teslim alan müşteriler tercih ettikleri ödeme yöntemine göre “Kapıda Nakit Ödeme” veya “Kapıda Kartla Ödeme” şeklinde ödeme yapabilirler.

İndirim Kuponları

Belirlediğiniz kampanya kanalları üzerinden etkileşim sağlamak istediğiniz müşteri adaylarına özel indirim kuponları hazırlayarak sayfanıza erişimlerini, üye olmalarını veya sipariş vermelerini sağlayabilirsiniz.

Üyelik İndirimleri

Sipariş verenler yededoy üyesi ise işletmenizin belirlediği oranda indirim imkanı kazanabilirler. Bu indirimler üyelere sipariş anında uygulanır. Bu sayede sadakat puanı arttıkça indirim oranı artan üye gruplarınız oluşur.

Yorum ve Puanlama

Müşterileriniz servis sonunda yemeklerin lezzeti, sunulan servisin kalitesi veya teslimat süresi üzerine size geri bildirim sağlayabilirler. Yorumlar paylaşabilirler. Dilerseniz yapılan yorum ve puanlamaları gösterime açarak restoranın aktif olduğunu ve müşteri memnuniyetinin önemsendiğini canlı olarak gösterebilirsiniz. Bu sayede gelen ziyaretçiler için daha etkileyici bir sunum yapmış olursunuz.

Yöneticiler için

Anında kurulum paket sipariş sayfası

Yededoy destek ekibine talepte bulunarak veya kurulumunu çok kolaylıkla kendiniz de yaparak işletmeniz için anında bir paket sipariş sayfasına sahip olabilirsiniz.

Ücretsiz kurulum, ürün listeleme desteği

Tüm restoran sahipleri için kurulum ve ürün ekleme desteği verilir. Bunun için yapmanız gereken restoranınız ile ilgili fotoğrafları, tüm ürünlerinizi listelediğiniz menü resimlerini ve bölgenizde sipariş almak istediğiniz yerleri, bu yerlere ait minimum sipariş tutarlarını bize e-posta veya whatsapp yoluyla iletmeniz gerekmektedir.

Çoklu restoran ve şube yönetimi

Markanızın birden fazla bölgede hizmet veren şubeleri veya farklı mutfak ürünlerine ait restoran ve benzeri işletmeleriniz mevcut ise

tek bir yönetim panelinden tüm işlemlerinizi kolaylıkla takip ederek yönetebilirsiniz.

Sipariş bölgelerini fiyatlama

Harita ayarları ile restoran çevresinde birden fazla teslimat bölgesi oluşturabilirsiniz. Bölgelere göre farklı “Min. Sipariş Tutarı”, “Teslimat Ücreti”, "Teslimat Süresi" olarak farklı ayarlarlar belirleyebilirsiniz.

Doğrulanmış müşteri güvencesi

Yededoy tarafından telefon numaraları doğrulanan müşteriler özel gsm-güven etiketi kazanırlar. Aynı şekilde daha önceden başarılı bir şekilde sipariş vermiş ve teslim almış kullanıcılar da sipariş-güven etiketi alırlar. Bu etiketler ile gelen müşteri siparişleri için işletmenize maksimum alışveriş güvencesini sağlamak içindir.

Web, Windows, Android & Ios ile yönetim

Paket sipariş sayfası birçok farklı ortamdan yönetebileceğiniz bir yönetim paneline mevcuttur.

Windows uygulaması ile bilgisayarınızdan yönetim, Android ve ios uygulamaları ile mobil cihazlarınızdan yönetim, aynı zamanda bilgisayarlarınızın tarayıcısı üzerinden de web yönetim paneli ile her şekilde ulaşım ve kullanım kolaylığı sağlar.

Zamanlanmış “Paket Siparişleri” veya “Gel Al Siparişleri”

İşletmenize büyük kolaylık sağlayacak ve sipariş takiplerini eksiksiz yaparak müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutacak bir özelliktir. İleri bir zaman için verilen farklı onlarca siparişi zahmetsizce yönetim panelinizden takip edebilir, zaman planınızı en iyi şekilde yönetebilirsiniz.

Sesli sipariş bildirimleri

Aldığınız her sipariş için sesli sipariş bildirimi alırsınız. Bu sayede gelen hiçbir siparişi atlamaz veya bildirim nedeni ile gecikme problemleri yaşamazsınız.

E-posta bildirimleri

Kayıtlı e-posta hesabınıza aldığınız her bir siparişe ait gerekli detayları içeren e-posta bildirimleri alırsınız.

Bölgelere özel sipariş fiyatlama

Harita ayarları ile restoran çevresinde birden fazla teslimat bölgeleri oluşturabilirsiniz. Burada amaç farklı bölgelere farklı minimum sipariş tutarı ve teslimat süreleri belirterek kullanıcıları bilgilendirmektir. Belirlediğiniz her bölge için farklı “Min. Sipariş Tutarı”, “Teslimat Ücreti” ve “Teslimat Süresi" gibi farklı ayarlar verebilirsiniz.

Dijital menu ve QR link

Paket sipariş sayfanızı aynı zamanda online veya restorana gelen müşteriler için bir dijital menü olarak sunabilirsiniz.

Müşterileriniz ile QR kod paylaşımı yaparak sipariş sayfanıza ulaşmalarını ve telefon ile de size sipariş vermelerini sağlayabilirsiniz.

Online Ödeme Opsiyonu

Tüm siparişler veya sadece belirli bir tutar üzerindekiler her iki tarafı da güvenceye alabilmek için online olarak kredi kartı ile ödenerek işlem yapılabilir. Örnek: 200₺  üzeri bir sipariş kapıda ödeme yapmak için riskli ise restoran bu ödemeyi sipariş verilirken online olarak talep edebilir.

Dijital menü ve QR kodu

Ayrıca sipariş web sitenizi restorandaki misafirleriniz için bile çevrimiçi menü olarak kullanabilirsiniz. QR kod kullanımı ile restorandaki misafirleriniz, sipariş web sitesi üzerinden mobil cihazlarını kullanarak menüyü görüntüleyip iletişim kurmadan anında ve sipariş verebilmektedir.

Pazarlama ve özel kampanyalar

...

Google ve Instagram reklamcılığı

...

İndirim kuponları

Belirlediğiniz kampanya kanalları üzerinden etkileşim sağlamak istediğiniz müşteri adaylarına özel indirim kuponları hazırlayarak sayfanıza erişimlerini, üye olmalarını veya sipariş vermelerini sağlayabilirsiniz.

Üyelik indirim avantajları

Üyeler için belirlediğiniz indirim oranları üyelere sipariş anında uygulanır. Yeni üyeleriniz veya mevcut üyeler için özel indirimler düzenleyerek kampanyalar yapabilir ve bu kampanyaları sayfanızın afiş alanlarında duyurabilirsiniz.

Aktualisierungen und Unterstützung

Sofern sie ihre Bestell-Website weiterhin nutzen, können sie Hilfestellung und Unterstützung zur Aktualisierung ihrer Produktpalette, zu Werbekampagnen und zu vielen anderen Themen erhalten.

Personel Kullanıcı Hesapları

Her bir işletme kaydı için ücretsiz olarak 5 kullanıcı izni verilir. Bu 5 kişi firma sahibi, işletme yöneticisi, mutfak şefi, garson ve sevkiyat sorumlusu şeklinde dağıtılır.

Ücretli Özellikler

Masa siparişlerinizi yönetebilme, adisyon takibi, ayrı ayrı veya toplam ödeme tahsilatı, rezervasyon yönetimi, cafe ve büfeler için doğrudan satış yapabilme, kayıtları çevrimiçi takip edebilme, personel yönetimi... ücretli olarak sunulan ilave özelliklerdendir.

Güncellemeler ve Destek

Masa siparişlerinin yönetimi ve organizasyonu, fatura takibi, ayrı veya birleşik masa ödemesi, rezervasyonların organizasyonu, kafe ve snack barlar için doğrudan satış fırsatları, saklanan verilerin online takibi, personel yönetimi…. tüm özellikler ayrıca bir ücret karşılığında ek araçlar olarak sunulmaktadır.

TÜM ÖZELLİKLER LİSTESİ İÇİN TIKLAYIN

Özel Ek Hizmetler

A-Z KURULUM DESTEĞİ

İşletmeler için standart tasarım ile kurulum

Bu pakette belirtilen standart kurulum hizmeti talep edilmesi halinde hazırlanır ve ücretlendirilir.

 • Standart tasarım sipariş sayfası
 • Bulut sunucu & SSL sertifikası
 • Katalog, ürün ve ekstraların girişleri
 • Çalışma günleri ve saatleri ayarlanması
 • Teslimat bölgelerinin haritalanması ve ayarları
 • Restoran yönetici ve kullanıcıların hesaplarını açma
 • Online ödeme servislerinin kurulumu

Fiyat alınız

Tawk Canlı Destek

Canlı Destek

GELİŞMİŞ TASARIM TEMALAR

Yukarıdaki pakette belirtilen standart kurulum hizmetine ek olarak paket sipariş sayfanız gelişmiş bir tema tasarımı ile hazırlanır.

 • A-Z kurulum desteği
 • Gelişmiş sayfa tasarımı
 • Kampanya afişleri hazırlama
 • Ürünlerin resimli gösterimi
 • Farklı menü dizilimleri
 • İşletme galeri sayfası ekleme
 • Özel entegrasyonlar (muhasebe, ödeme yöntemleri)
 • Özgün içerikli ürünler ile SEO ayarlarının yapılması
 • Google işletme kaydı
 • Steak House Online Yemek Sipariş Sistemi
 • Döner Restoran Online Yemek Sipariş Sistemi
 • Burger Restoran Online Yemek Sipariş Sistemi

Fiyat alınız

Tawk Canlı Destek

Canlı Destek

ÖZEL TASARIM TEMALAR

Müşteri marka imajı ve özel görsel istekleri dikkate alınarak hazırlanan özel tasarımlar, çoğunlukla sadece farklı işletmelerin marka imaj ve istekleriyle uyuşmayacağı için değerlidir. Neden sadece size özel bir çalışmanız olmasın? Tüm özel sayfa tasarımlarında genel görsel, butonlar, buton efektleri ve sayfa geçişleri tek tek hazırlanarak sunumu güzel yepyeni bir çalışma ortaya çıkarılır. 


Özel tasarımlar web sayfaları ve mobil sayfaları için ayrı ayrı hazırlandığı için mobil görünümler tam bir uygulama kalitesinde çalışır. PWA standartlarına uygun olduğundan şimdilik android cihazlarda yakında ios ve diğerlerinde de kullanılabilecek bir uygulama olarak kurulabilirler.


Eğer daha önceden çalışmış olduğunuz tasarım atölyelerinde bir ilham verecek ön çalışmalarınız varsa doğrudan paylaşarak entegre edilmesini de talep edebilirsiniz.


Özel tasarım hazırlama adımları

 • Özel ana tasarım çalışması, renkler ve yerleşim
 • Menü ve ürün gösterimi tasarımları
 • Sayfa içeriklerinin özelleştirilmesi (butonlar, sayfa geçişleri, sipariş ve sepet adımları, özel yazı fontları)
 • Masaüstü web, mobil tasarımları ve testleri


 • Online Yemek Sipariş Sistemi
 • Online Yemek Sipariş Sistemi
 • Online Yemek Sipariş Sistemi

Fiyat alınız

Tawk Canlı Destek

Canlı Destek

Canlı Destek
{{ c.message }}
{{ c.created_at|render_date }}

Temsilci yazıyor....

{{ offline_message }}

 web tasarım