Online Sipariş Sistemi

Çiçekçi, Şarküteri, Yöresel Çitlik Ürünleri, Bijuteri, Hobi Ürünleri, Toptan Ürün Dağıtıcıları, Medikal vb. işletmeler...

Komisyonsuz Online Sipariş Sistemi, bulundukları konuma göre online satış yapmak isteyen, bireysel olarak kendi ürün, hizmet satışını yapmak isteyen veya basit özelliklere sahip bir e-ticaret sitesi düşünen işletmeler için idealdir. Çiçekçi, Şarküteri, Yöresel Ürünler, Bijuteri, Hobi Ürünleri, Medikal vb... birçok işletme ürün yönetimi, sipariş yönetimi ve ödeme işlemlerini kolaylıkla yürütebilmektedir.


Detaylı kullanım özelliklerine sahip bir e-ticaret sistemine ihtiyaç duymayanlar için online sipariş sistemi iyi bir alternatiftir, hem maliyeti hem de kullanışlılığı açısından etkili bir çözüm yoludur.

Online Yemek Sipariş Sistemi

Yerel Restoran Çözümleri

Komisyonsuz Online Sipariş Sistemi, restoranlar için online sipariş alımı, takip ve yönetim çözümleri sunmaktadır. Restoran, Cafe, Büfe gibi Gel Al ve Paket Sipariş hizmeti sağlayan işletmelerin siparişlerini kendilerine ait bir yemek sipariş sayfası üzerinden online olarak kolaylıkla alıp takip etmelerini sağlar.


Amacımız restoranların, aracı sistemlerin dışında sipariş vermek isteyenler için arama motorları üzerinden de bulunabilir olmalarını ve online sipariş alımına sahip olmalarını sağlamaktır. Restoranlar arama motorlarında her zaman organik olarak bulunabilirler. Ayrıca arama motorlarında yakın konumdakiler doğal olarak da listelenmesi gerekir.

Çoğu durumda sipariş alabilen restoran işletmeleri müşterilerinin sipariş taleplerini mesaj yolu veya telefon iletişimi üzerinden sağlamaktadır. Telefon üzerinden verilen siparişlerde takip ve teslimat sorunları, siparişi atlama veya sipariş içeriğinde eksiklik, yanlışlık, adres problemleri gibi sorunlara neden olabilmekte, işletmeler için zaman alan bir telefon trafiği yaratmaktadır.


Buna çözüm olarak Komisyonsuz Online Sipariş Sistemleri hem işletmenizin marka bilinirliğini arttırmak, arama motorlarında öne çıkarmak ve online sipariş veren müşteri tabanınızı genişletmek için ideal bir online sipariş programıdır. Müşterileriniz sipariş vermek için hiç bir uygulama indirmeye gerek duymaz, siparişlerini kolayca iletir ve takip edebilir. Verilen siparişlerin sonunda işletmeniz için yorum yapabilirler.

Sunduğu özellikleri ile restoranların online ihtiyaçlarını kolaylıkla çözebilmeleri için hazırlanmış bir sistemdir. Hazırlanan yemek sipariş sayfaları işletmelerin kendi adlarına özel olarak hazırlanır ve kullanışlı birçok ek fonksiyonu bünyesinde barındırmaktadır.Komisyonsuz Online Sipariş Sistemleri ile siz de kendi online yemek sipariş sisteminizi oluşturmaya hazır mısınız? Bize ulaşın, size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Online Yemek Sipariş Sisteminin İşletmenize Sağladığı Avantajlar

İşletmenizin arama motorlarında bulunabilir olmasını ve görünürlüğünün artmasını sağlar, pazarlama maliyetlerinizi düşürür, online sipariş almanızı sağlar, müşterilerinize ve size işlem kolaylığı verir. Daha fazlası olarak...

  • Satışlarınız üzerinden yüzdeli komisyonlar ödemezsiniz.

  • Müşterilerinize kendi belirlediğiniz şekilde özgürce kampanyalar yapabilirsiniz, bu sayede online müşteri ağınızı kendiniz de kolaylıkla geliştirebilirsiniz.

  • Sahip olacağınız yemek sipariş sayfası işletmenizin adına özel olarak oluşturulur. Hem web, hem mobil sayfa görünümüne sahiptir, müşterilerinizin sipariş vermeleri için bir uygulama indirmeleri gerekmez.

  • Standart bir tasarım ile yayına başlayabilir veya marka imajınıza uygun bir tasarım talep ederek özel bir görünüme sahip olabilirsiniz.

  • Sipariş takibi ve yönetim işlemlerinizi bilgisayar, tablet veya telefonlarınızdan kolaylıkla yapabilirsiniz.

  • Her yeni sipariş için anlık sesli bildirim, e-posta bildirimleri alırsınız. 5 dk. içinde onaylamadığınız siparişlerde müşteriler sizi doğrudan arayıp uyarabilir, bu şekilde hiç bir siparişi ve detayını atlamazsınız.

  • Müşterileriniz siparişlerini verdikleri andan itibaren siparişlerinin her aşamasını ve teslimat ilerleyişini kendi ekranlarından takip edebilirler. Bu sayede sizi gereksiz telefon ve mesaj trafiğinden kurtarır.

  • Farklı mutfak türlerinde hizmet veren birden fazla markanız ve onlarca şubeniz mi var? Sorun değil komisyonsuz online sipariş sistemi ile hepsini tek bir yönetim paneli üzerinden görüntüler, gelen her talebi ve sunulan her hizmeti takip edebilirsiniz.

Online Yemek Sipariş Sisteminin Özellikleri

Anında Kurun ve Kullanmaya Başlayın

Kayıt Formu

Kayıt Formu

Kayıt formunu doldurarak işletmenize ait bir üyelik kaydı oluşturun.

Basit Kurulum Sihirbazı

Basit Kurulum Sihirbazı

Basit kurulum sihirbazının sizi gerekli adımlar konusunda yönlendirdiği şekilde çalışma planınızı belirleyin ve gerekli ayarları tamamlayın.

Sayfa Yayını

Sayfa Yayını

Sipariş sayfanızı canlı olarak görün, eğer ayarlarınız tamamsa sipariş alımını başlatın.

Online Satış

Satış

Tercih ettiğiniz kullanım şekline göre siparişlerinizi alın, yönetin ve teslim edin.

Canlı Destek
{{ c.message }}
{{ c.created_at|render_date }}

Temsilci yazıyor....

{{ offline_message }}

 web tasarım